هاست رایگان

نوشته شده توسط سینا کاوسی on . ارسال از : میزبانی وب

هاست رایگان دائمی 

هم اکنون مجموعه فناوری و اطلاعات مریم هاست با ارائه ی سرویس هاست رایگان در خدمت شماست. شما می توانید از منوی کاربری این سرویس را انتخاب و به همراه نام مورد نظر خود (دامنه) سفارش خود را ثبت کنید. این سرویس بلافاصله فعال نمی شود و می بایست کاربران پس از ثبت سفارش هاست رایگان از طریق پنل کاربری خود ، اقدام به ارسال تیکت درخواست فعالسازی این سرویس به بخش هاست رایگان نمایند .

کاربران می بایست برای استفاده از این سرویس تصویر کارت ملی خود را از طریق تیکت پشتیبانی به دپارتمان هاست رایگان ارسال نمایند.

 

توجه داشته باشید با فعالسازی این سرویس یک سرویس میزبانی وب با فضای 100 مگابایت و ساب دامنه ی مورد نظر شما به صورت yourdomain.maryamhost.ir  ایجاد و در اختیار شما قرار می گیرد. 

بدیهی است با استناد به ثبت سرویس در پنل کاربری مشتریان مسئولیت هرگونه استفاده غیر اصولی از ساب دامنه ای که در اختیار کاربران قرار گرفته بر عهده ایشان است. ضمنا توجه داشته باشید تیم مانیتورینگ مریم هاست به صورت مداوم در حال رصد این ساب دامنه ها بوده و این حق را دارد تا در مواجهه با مواردی چون غیر اخلاقی ، سوء استفاده ، ارتکاب جرائم مجازی و... دسترسی کاربر را فورا از سرویس قطع کرده و مراتب را به مراجع قانونی ارجاع دهد. 

 

برای سفارش هاست رایگان کلیک کنید